Sõbrapäev Aidu Lasteaed-Algkoolis

[] Aile Tomson|15. veebr. 2020|Uudised|

14. veebruaril tähistati Aidu koolis sõbrapäeva. Lasteaias oli üles seatud vahva fotonurk, samuti valmistati koos magusaid vahvleid. Koolis peeti klassiõhtut, kus mängujuht Andra toredaid tegevusi läbi viis.

Jõululaat Aidu Lasteaed-Algkoolis

[] Aile Tomson|16. dets. 2019|Uudised|

29. novembril toimus Aidu koolis jõululaat. Müügil oli kõike head ja paremat – kaunid käsitööesemed ja maitsvad suupisted. Kohal oli ka fotograaf. Aitäh kõigile müüjatele ja ostjatele!

Detsembrikuu üritused

[] Aile Tomson|18. nov. 2019|Uudised|

4. dets ” Siili jõulumaa” Kalevipoja Koda Kääpa küla, Jõgevamaa. 11. dets etendus “Tuhkatriinu” Ugala teater Viljandi. 18. dets jõulujumalateenistus Põltsamaa kirikus. 19. dets jõulupeod – lasteaed kell 10.00 ja kool 13.00.

Isadepäeva kontsert

[] Aile Tomson|7. nov. 2019|Uudised|

7. novembri hommikupoolikul toimus Aidu kooli saalis koolilaste isadepäeva kontsert. Lapsed laulsid, lugesid luuletusi ja tantsisid isadele. Lasteaialastel oli isadepäevaks planeeritud erinevad töötoad, milles koos isadega kaasa sai lüüa. Üheskoos osaleti hommikuringis, tehti põnevaid katseid ja võeti osa ka muusikatoast. Hiljem said nii kooli- kui ka lasteaia lapsed koos oma isadega maitsvat kringlit süüa. Mõned pildid meie vahvast isadepäevast:

Liikuma Kutsuva Kooli mängujuhtide laager

[] Aile Tomson|20. okt. 2019|Uudised|

Aidu kooli mängujuhid Andra, Liisbeth ja Aliismarii osalesid Liikuma Kutsuva kooli mängujuhtide laagris Käärikul 17.-18. oktoobril. Üheskoos sai osaletud mitmetes töötubades – näiteks tsirkuse ja tänavatennise töötoas, ka läbiti pikk matkarada ja takistussõit jalgarattaga. Mängujuhid viivad läbi mänge aktiivsetel vahetundidel ja erinevatel üritustel. Rohkem informatsiooni Liikuma Kutsuva Kooli kohta leiab kodulehelt https://www.liikumakutsuvkool.ee/.

Vahva pärastlõuna maisipõllul

[] Aile Tomson|6. sept. 2019|Uudised|

6. septembril külastasid koolilapsed Sarapiku talus asuvat maisilabürinti. Labürindi läbimiseks oli vaja leida 6 kontrollpunkti. Selleks moodustasime 4 rühma. Üks rühm leidis üles kõik kontrollpunktid, teistel jäi aga üks kontrollpunkt leidmata. Lapsed olid väga tublid!

Kooliaasta algus

[] Aile Tomson|3. sept. 2019|Uudised|

Aidu Lasteaed-Algkoolis algas kooliaasta 2. septembril. Oma kooliteed jätkab 19 last.

Algatus “Igasse külla oma kool”

[] reet64|5. märts 2019|Uudised|

Kas suudame Eestis välja mõelda ja ellu rakendada koolimudeli või -mudelid, mis võimaldaks maalapsel saada head haridust kodu lähedal? Et aina rohkem lastega peresid maale kodu looks, et neis oleks rohkem lapsi ja maaelu kestma jääks. Et Eesti küla elaks! Külakoolid loovad haridusmaastikul vajalikku mitmekesisust ja neil on väiksem ökoloogiline jalajälg. Külakool on väike ja isiklik vaimutoidu restoran ja väikesed tegijad on lahedad, nagu me Eestis juba teame! Veebileht: https://igassekyllaomakool.voog.com/et